KONST / Litografier / Färglitografi 15072038
nr 1507 2038
Yaacov Agam
(f. 1928), Israel
Signerad, numrerad 61/100. Färglitografi, bildmått: 44x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Yaacov Agam (Jacob Gipstein), konstnär född 1928.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:51:40
5/12 19:22:31